O nás 

Vitajte v cestovateľskom klube Travelist, s ktorým je hľadanie a rezervácia vašej dovolenky v tých najlepších cenách naozaj jednoduchá.

V Travelist je našim cieľom priniesť vám vašu vysnívanú dovolenku nielen v najlepších cenách, ale tiež tým najjednoduchším spôsobom. Vyberte a rezervujte si pobyt vo vybranom dátume v priebehu niekoľkých minút, a namiesto únavného hľadania ponúk na desiatkach stránok sa venujte príjemnejším činnostiam. Každý deň totiž dôkladne kontrolujeme ceny našich ponúk, ktoré sú vždy najvýhodnejšie a okrem skvelej ceny prinášajú aj niečo navyše.
Tou najlepšou správou je, že členstvo v našom klube vás nestojí ani cent a jediné, čo potrebujete, je jednoduchá registrácia.  


Pozrite si našu TV reklamu

Zaregistrujte sa teraz zdarma. Ušetrite až do 70% na luxusných hoteloch a dovolenkách.

Náš prístup 

V našej ponuke nájdete iba hotely a dovolenky, o ktorých si myslíme, že sú nielen dostatočne dobré pre našich členov, ale okrem toho taktiež prinášajú niečo unikátne. Spolupracujeme so stovkami ubytovacích zariadení na celom svete, vďaka čomu si z našej ponuky vyberie naozaj každý - bez ohľadu na to, či hľadá luxus 5-hviezdičkového wellness hotela alebo útulnú horskú chatu s prekrásnym výhľadom.

Ako fungujeme 

V Travelist veríme, že hľadanie a rezervácia dovolenky by mala byť vzrušujúca a príjemná skúsenosť bez stresu, ktorá netrvá dlhšie než je potrebné. Preto sme sa rozhodli vytvoriť náš web inak ako ostatní. Zabudnite na kupóny, obmedzenia a nejasné ponuky s nedostatkom informácií! Náš tím odborníkov vám vždy prináša nielen základné informácie o hoteli, či pobytovom balíku, ale tiež komplexného sprievodcu lokalitou, aktivitami a miestami, ktoré jednoducho musíte navštíviť. Spolu s unikátnym rezervačným systémom, vďaka ktorému si vyberiete nielen dátum, ale tiež typ izby a balíka, bude rezervácia vašej budúcej dovolenky otázkou niekoľkých minút. 


Okrem štandardných dlhodobých ponúk realizujeme navyše krátke „bleskové akcie“ a výpredaje, ktoré sú časovo obmedzené. A keďže môže súčasne prebiehať viacero takýchto ponúk, informujeme vás o nich prostredníctvom vášho emailu. Vďaka tomu vám žiadna z našich akcií neunikne a vašou úlohou bude len rezervovať svoju ponuku včas - dostupnosť voľných miest je totiž obmedzená, pretože u nás je možné rezervovať pobyt dni, týždne i mesiace vopred.