O nás

Vitajte na najhoršie utajenej lokalite v oblasti luxusného cestovania.

V Travelist vyjednávame exkluzívne ceny na starostlivo vybrané hotely a pobyty doma a v zahraničí so zľavou až do 70% z ceny, ktorú by ste dostali pri rezervácii cez inú firmu. Ako sa nám to podarilo? No, dokonca ani v tých najluxusnejších hoteloch na svete nemajú radi prázdne izby ...

Aby ste získali prístup k cenám, ktoré sú dostupné iba pre našich členov, stačí sa len zaregistrovať na Travelist pomocou emailovej adresy. Nič viac a nebude Vás to stáť ani cent.

My Vám za to poskytneme prístup k cenám na hotely a pobyty, ktoré nenájdete nikde inde - to Vám zaručujeme.

Pozrite si našu TV reklamu

Zaregistrujte sa teraz zdarma. Ušetrite až do 70% na luxusných hoteloch a dovolenkách.

Náš prístup

Ponúkame iba hotely a dovolenky, o ktorých si myslíme, že sú lepšie než iné a dostatočne dobré pre našich členov – spolupracujeme s najkvalitnejšími hotelami a rezortmi.

Všetky hotely a pobyty starostlivo vyberajú naši odborníci na cestovanie. Nájdu pre Vás kvalitné ubytovanie, či už je to štýlový vidiecky dom, ohromujúci dizajnérsky hotel, 5-hviezdičkový kúpeľný pobyt alebo tropická plážová oáza.

Spolupracujeme iba s hotelmi, ktoré nám poskytnú exkluzívne ceny. Staráme sa o svojich členov a hľadáme pre nich ceny, ktoré sa nedajú získať nikde inde. Staráme sa aj o rôzne výhody, vďaka ktorým bude Váš pobyt v našich hoteloch výnimočný: vyššia kategória izby, fľaša sektu, masáž a podobne.

Neváhajte a zaregistrujete sa na najhoršie utajenej lokalite v oblasti luxusného cestovania za skvelé ceny!

Ako fungujeme

Na Travelist veríme, že rezervácia dovolenky by mala byť vzrušujúca a príjemná skúsenosť bez stresu. Rozhodli sme sa vytvoriť takú webovú lokalitu, kde starostlivo vyberáme tie najlepšie hotely a dovolenky a kde spravujeme exkluzívne ponuky dostupné iba pre našich členov. Garantujeme, že naše bleskové akciové ponuky sú lepšie ako kdekoľvek inde.

Každý týždeň realizujeme krátke "bleskové akcie", ktoré trvajú približne desať dní - zostávajúci čas je uvedený vedľa každej jednotlivej ponuky. Súčasne môže prebiehať až 140 akciových ponúk, preto Vám pošleme email, aby ste vedeli, čo sa bude diať počas týždňa.

Je potrebné poznamenať, že aj keď sú všetky naše ceny počas bleskovej akciovej ponuky lepšie ako kdekoľvek inde na internete, dostupnosť našich najnižších propagovaných cien môže byť obmedzená. Naše ponuky sa zvyčajne dajú rezervovať dni, týždne alebo mesiace vopred.

Starostlivým výberom hotelov a dovolenkových pobytov pre svojich členov vykonáva Travelist úlohu agenta pre dodávateľov, cestovné kancelárie a hotely, ktoré sú na našej na webovej stránke.